Binance Roma ve Atletico Madrid token’larını listeyeceğini duyurdu

 Binance Roma ve Atletico Madrid token’larını listeyeceğini duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance,Socios projesinin sahibi Chiliz şirketi ile anlaştı ve Roma ve Atletico Madrid‘un taraftar token’larını listelemeye hazırlanıyor.

Binance Roma ve Atletico Madrid Token’larını Listeleyecek!

Binance Launchpool platformunda taraftar token’lar satışa sunulmaya başlıyor. İlk satışa sunulacak token’lar ise PSG ve Juventus taraftar token’ları oldu. 21 Aralık‘ta listelenen taraftar token’lar USDT, BUSD ve BTC paritelerinde satışa sunuldu. Binance, Roma ve Atletico Madrid token’larını listeyeceğini duyurdu. Ayrıca OG isimli E-spor takımınında taraftar token’ı da listelenecek.

Binance Roma ve Atletico Madrid token’larını 30 Aralık TSİ 09:00‘da listeleyecek.

Taraftar token satın almak için TIKLAYIN

Binance Roma ve Atletico Madrid Token’larını Listeleyecek!

Socios projesinin sahibi Chiliz şirketi ile anlaşan Binance, CEO’su aracılığıyla bir açıklama yapmıştı:

”Chiliz, kriptoyu dünyanın her yerinden ana akım kitleye kazandırma konusunda büyük potansiyel gösteren fan token’ları aracılığıyla kripto dünyasının bir parçası oldu. Chiliz’in Binance ekosistemine katılımından mutluluk duyuyoruz ve milyarlarca insandan oluşan kitle arasında hem taraftar etkileşimini hem de kripto para benimsemesini güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Chiliz Taraftar Token’ları Üretmeye Devam Ediyor

FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid ve Galatasaray gibi Avrupa’nın büyük kulüpleriyle anlaşma sağlamış ve taraftar token’ları üretilmişti. Chiliz‘in bu girişimi sayesinde taraftarlar artık kulüp yönetiminde söz sahibi olabilecek.

Ülkemizden yalnızca Galatarasay ile değil Trabzonspor ve Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşan Socios, Başakşehir FK’nın kripto parasını da yakında zamanda satışa sunmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir