Binance Kanada’da lisans aldı!

Binance Kanada

Binance Kanada’da lisans aldı!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, Kanada Finansal İşlemler ve Raporlar Analiz Merkezi (FINTRAC)’ne yaptığı başvurunun yanıtını aldı ve lisans alındığını açıkladı. Açıklamayı Binance kurucu ve CEO’su Changpeng Zhao açıkladı.

Binance Kanada’da Lisans Almayı Başardı

Dünyanın en büyük ve en hacimli kripto para borsalarından olan Binance, son aylarda ülkelerde faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların sonucunda Kanada’nın düzenleyici kuruluşundan lisans almayı başladı. Bu lisans sayesinde Binance, 31 Aralık 2024 tarihine kadar Kanada’da döviz ticareti, para transferi ve kripto para alanında faaliyet gösterebilecek.

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ) resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı Binance’in Kanada Finansal İşlemler ve Raporlar Analiz Merkezi (FINTRAC)’nden lisans aldığını duyurdu.

Binance yalnızca Kanada’dan değil Bahreyn’de de lisans almayı başardı. Lisans sayısını arttırmayı hedefleyen Binance bu konuda oldukça kararlı bir şekilde ilerliyor.

Binance Ülkemizde Ceza Almıştı

Binance ülkemizde BN Teknoloji isimli faaliyet gösteriyor. Ülkemizde resmi olarak faaliyetlerini sürdüren Binance, Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun kapsamında yer alan yükümlülükleri ihlal ettiği gerekçesiyle 8 milyon TL ceza ile karşı karşıya kaldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir