Binance hisse token’ları Almanya’nın radarına girdi!

 Binance hisse token’ları Almanya’nın radarına girdi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, dünya devi şirketlerle anlaşmalar gerçekleştirip borsalarda işlem gören hisseleri token’laştırıp satışa sunuyordu. İlk olarak Tesla şirketinin hissesi TSLA alıma satıma açılmıştı. Binance’in bu girişimi Almanya’nın radarına takıldı.

Binance Hisse Token’ları Almanya’da İncelemeye Alındı

Binance’in şirket hisselerini token’laştırarak satışa sunması Almanya Federal Mali Denetleme Kurumu‘nun (BaFin) radarına takıldı. Binance tarafından sunulan bu hizmetin detaylarını araştıran BaFin, bu hizmetin menkul kıymet yasasını ihlal ettiği gerekçesiyle yasalara aykırı olabileceği belirtildi.

Almanya Federal Mali Denetleme Kurumu (BaFin), Binance tarafından sunulan bu hizmet için yasalar tarafından gerekli olan tüm açıklamaları gösteren bir açıklama yapılmasını istedi. Yapılacak olan açıklamayı inceleyecek olan Denetleme Kurumu, kararını açıklayacak ve bu hizmetin Binance Deutschland kullanıcıları tarafından kullanılıp kullanılmayacağına karar verecek.

Binance hisse token’ları Almanya’nın radarına girdi!

Hisse Token Nedir?

Hisse senedi token’larının 1 tanesi 1 hisse senedine tekabül ediyor. Hisse senedi token’larının borsada hisse senetlerinden farkı ise en az 1 tane alma zorunluluğu bulunmuyor. Bu da kripto para yatırımcıları için büyük bir kolaylık olarak sağlanıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir