Binance Fransa’ya 100 milyon euro yatırım yapacak!

Binance Fransa

Binance Fransa’ya 100 milyon euro yatırım yapacak!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, farklı ülkelere yatırımlarını yapmaya başladı. Şirket son olarak Fransa’ya 100 milyon euro yatırım yapacağını açıkladı.

Binance Fransa’ya Yatırım Yapacak

Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Station F ile iş birliğine gidildiğini ve Fransa’nın Avrupa’daki kripto para piyasasının merkezi olmaya çok uygun olduğunu ifade etti.

Zhao ayrıca Fransa’da hali hazırda 50 çalışanlarının olduğunu ifade ederek 100 milyon euro değerinde bir yatırım yapılacağını da açıkladı.

Binance’in kripto para piyasasındaki yeri ve sahip olduğu hacim oldukça büyük olduğu için bu hamlenin Avrupa’daki kripto para piyasasında taşları yerinden oynatabileceği ifade ediliyor.

Binance TR ceza
Binance Fransa’ya 100 milyon euro yatırım yapacak!

Binance Rusya’ya Bir Yaptırım Daha Uyguluyor

Binance çok kısa bir süre önce bir duyuru yayınlamış ve bu duyuruda 9 Mart 24:00’den sonra yani 10 Mart tarihi itibariyle Rusya’da edinilmiş Mastercard ve Visa kartları Binance’de işlem için kullanılmayacağı ifade etmişti. Bu da Binance borsasının Rusya’daki kullanıcıları için oldukça sert bir yaptırım anlamına geliyor.

Rusya’ya birçok devlet, şirket ve kuruluştan yüzlerce yaptırım açıklaması gelmeye devam ediyor. Ünlü teknoloji şirketleri de Rusya’ya yönelik yaptırımlar uyguluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir