Binance CEO’sundan dikkat çeken açıklama!

Binance CEO'su

Binance CEO’sundan dikkat çeken açıklama!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance CEO’su Changpeng Zhao altcoin’ler hakkında yaptığı açıklama dikkatleri çekti. Bu açıklama ile yeterince hacme sahip olmayan kripto paraların delist (liste dışı) edilebileceğinden bahsetti.

Binance CEO’su Düşük Hacimli Altcoin Yatırımcılarını Endişelendirdi

RookieXBT isimli kripto para yorumcusu attığı tweet ile Binance’de listelenmiş olan kripto paraların günlük 10 Bitcoin’lik hacme sahip olmamaları halinde delist (liste dışı) edilmesi gerektiğini ifade etti. Atılan tweet’in ardından Binance CEO’su tweet’e cevap verdi:

”Bence bu iyi bir fikir. Eğer Binance’de listelenmişsen ve hala hacmi yoksa, o zaman…”

Bu ifadesiyle ortaya atılan bu fikri savunur nitelikte cevap veren CEO’nun konu hakkında herhangi bir düzenleme yapıp yapmayacağı bilinmiyor. Ancak bu cevabın ardından bazı altcoin yatırımcıları endişelenmeye başladı.

Binance CEO’su ‘DeFi Projeleri Çökecek’ Demişti

Kripto para piyasasında son aylarda büyük çıkış yakalayan DeFi (Merkeziyetsiz Finans) projeleri kısa sürede yüksek yatırım toplamalarıyla biliniyor. YAM isimli DeFi projesinin çökmesiyle ilgili açıklama yapan Binance CEO‘su, tüm DeFi projelerinin kaderinin böyle olacağını iddia etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.