Bill Gates Twitter ve Elon Musk hakkında açıklama yaptı

Bill Gates Twitter ve Elon Musk hakkında açıklama yaptı

Bill Gates Twitter ve Elon Musk hakkında açıklama yaptı

ABONE OL 

Teknoloji devi Microsoft şirketinin kurucu ortağı Bill Gates, Elon Musk‘ın Twitter‘ı satın alması ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Bill Gates Twitter ve Elon Musk Hakkında Açıklama Yaptı

“Elon’u asla küçümsememeliyiz” diyen Gates, Musk’ın diğer şirketlerinde etkileyici sonuçlar aldığını, Tesla ve SpaceX şirketlerinde mükemmel mühendis ekiplerini oluşturduğunu belirtti.

Bu sefer olacağına dair bazı şüphelerim var ama ön yargılı olmamalıyız ve Elon’u asla küçümsememeliyiz. Musk hakkında söylenecek olumlu şeylerden başka bir şeyim yok. Twitter’ı daha da kötüleştirirse bunu açıkça söylerim. Hedefleri neler, sonunda (Twitter) ne olacak? Aşırı yalanların ve tuhaf komplo teorilerinin yayılmasını azaltma fikriyle nasıl bir ilişki içindeler? Bu hedef ona yakın mı, değil mi?

Elon Musk Twitter Geçici CEO’su Olacak

Elon Musk Twitter Geçici CEO’su Olacak

CNBC tarafından 5 Mayıs 2022 Perşembe günü yayınlanan bir rapora göre, anonim kaynaklar Musk’ın şirketin devralınmasından sonra birkaç ay boyunca Twitter’ın CEO’su olarak görev yapacağını açıkladı.

Şirketin şu anki CEO’su Parag Agrawal, Dorsey’den koltuğu Kasım 2021’de devralmıştı. Agrawal’ın görevi bırakıp bırakmayacağı bilinmiyor ancak Elon Musk’ın bir sonraki CEO’yu zaten belirlediği söyleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir