Bill Gates hangi telefonu kullanıyor?

Bill Gates hangi telefonu kullanıyor?

Bill Gates hangi telefonu kullanıyor?

ABONE OL 

Microsoft‘un kurucusu ve dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Bill Gates‘in hangi telefonu kullandığı açıklandı.

Bill Gates Hangi Telefonu Kullanıyor? İşte Cevabı

Microsoft ile birlikte dünyadaki teknolojik devrimde büyük katkısı bulunan Bill Gates’in hangi telefonu kullandığı merak ediliyordu. Reddit‘te düzenlenen AMAAsk Me Anything (Bana istediğini sor) etkinliğine katılan Gates, kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Bu sorular arasında hangi telefonu kullandığını içeren bir sorunun da yer almasıyla Bill Gates’in hangi telefonu kullandığı ortaya çıktı.

Bill Gates kendisine yöneltilen soruya Galaxy Z Fold3 cevabını verdi ve şunları ekledi:

Bir Android Galaxy Z Fold 3’üm var. Farklı olanları deniyorum. Bu ekranla harika bir taşınabilir bilgisayar. Telefonla idare edebiliyorum ve başka hiçbir şeyle idare edemiyorum.

Samsung Galaxy Z Fold3
Bill Gates hangi telefonu kullanıyor: Galaxy Z Fold3

Bill Gates Twitter ve Elon Musk Hakkında Açıklama Yapmıştı

“Elon’u asla küçümsememeliyiz” diyen Gates, Musk’ın diğer şirketlerinde etkileyici sonuçlar aldığını, Tesla ve SpaceX şirketlerinde mükemmel mühendis ekiplerini oluşturduğunu belirtmişti:

Bu sefer olacağına dair bazı şüphelerim var ama ön yargılı olmamalıyız ve Elon’u asla küçümsememeliyiz. Musk hakkında söylenecek olumlu şeylerden başka bir şeyim yok. Twitter’ı daha da kötüleştirirse bunu açıkça söylerim. Hedefleri neler, sonunda (Twitter) ne olacak? Aşırı yalanların ve tuhaf komplo teorilerinin yayılmasını azaltma fikriyle nasıl bir ilişki içindeler? Bu hedef ona yakın mı, değil mi?

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir