Behzat Ç. dizisinin neden devam etmediği açıklandı

 Behzat Ç. dizisinin neden devam etmediği açıklandı

Emrah Serbes‘in romanından uyarlanarak dizi haline gelen ve milyonlar tarafından sevilen Behzat Ç. dizisi BluTV ile karşımıza bir kez daha çıkmıştı. Ancak dizinin devamı çekilmemiş ve proje sonlandırılmıştı. Behzat Ç. karakterine hayat veren Erdal Beşikçioğlu, dizinin neden devam etmediğini ilk kez açıkladı.

Behzat Ç. Dizisi Neden Devam Etmedi?

Blu TV ile izleyicilerinin karşısına yeniden çıkan Behzat Ç. dizisi kısa bir süre sonra macerasını tamamlamıştı. İzleyiciler dizinin neden devam etmediğini merak ederken Erdal Beşikçioğlu açıklama yaptı ve nedeni söyledi:

”Şu andaki dönemle ilgili kaygan bir zemin vardı, nereden tutunacağını ne yazarı biliyordu, ne yapımcısı biliyordu, ne oyuncusu. 5 bölüm bir senaryo geldi bize, o kadar özlemişiz ki çekmeye başladık. Fakat olayın açılmasına güçlük çekilmeye başlandı. Ben de Serdar Abi’yle konuştum ‘Bu 2. dönemle ilgili beraber oturalım, bir oluşturalım, ondan sonra bütün senaryolar bittikten sonra hikâyeye başlayalım, karakterin nereden nereye gideceğini görebilelim biz’ dedim.”

Behzat Ç. dizisinin neden devam etmediği açıklandı

”Fakat yapımcılarla görüşmeye gittiğim zaman, diziyi Serdar Akar’ın çekmeyeceğini öğrendim. Memduh Başgan olmayacağını öğrendim, bunlar çok önemli karakterler. Böyleyse ben de olmak istemiyorum, beni de affedin dedim. Bütün hikaye bundan kaynaklıdır aslında.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir