Battlefield 6 hakkında yeni bilgiler çıktı

Battlefield 6 hakkında yeni bilgiler çıktı

Battlefield 6 hakkında yeni bilgiler çıktı

ABONE OL 

Oyun geliştirici şirketlerin başında yer alan firmalardan biri olan Electronic Arts, önemli ve sevilen oyun serilerinden biri olan Battlefield’ın yeni oyunu Battlefield 6‘yı yıl sonunda kullanıcılara sunacak. Şirket oyun hakkında henüz detay vermezken bazı sızıntılar oyun hakkında bazı bilgilerin yayılmasına neden oldu. Eski oyunlardan birinden ilham alacağı ortaya çıkan oyunun günümüzün savaş atmosferine geri döneceği de belli oldu.

battlefield-6-icin-yeni-bilgiler-sizdirildi

Battlefield 6 Hakkında Yeni Bilgiler Çıktı

Oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinde yalnızca bazı grafiksel indirmeler ve sınırlı yıkımla 32v32 oyun moduna sahip olacağı belirtildi, oyunda ayrıca battle royale modu gibi 128 kişiye kadar destekleyen büyük ölçekli bir mod olacak, şirket, Call of Duty serisinin Warzone’da yakaladığı başarıdan esinlenip çok daha iyi bir deneyim sunmak istiyor.

Ayrıca oyunun eski sürüm oyun konsollarıyla yeni sürüm oyun konsolları arasında şöyle bir fark bulunuyor; PS4 ve Xbox One sürümleri tamamen farklı bir stüdyo ya da geliştirici stüdyonun farklı bir birimi tarafından geliştiriliyor.

Oyunun Battlefield 3’ten de büyük ölçüde ilham aldığı belirtilirken isim olarak yalnızca “Battlefield” kullanılacağı belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir