Avustralya Binance’i incelemeye aldı!

Avustralya Binance

Avustralya Binance’i incelemeye aldı!

ABONE OL 

Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu (ASIC), Binance’i inceleme aldıklarını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Avustralyalı Binance kullanıcıları işlemlerini kapatamamış ve ciddi bir kayıp yaşamıştı. Bu durum yetkilileri hareketlendirdi.

Avustralya Binance’e İnceleme Başlattı

Dünyanın en hacimli kripto para borsaları arasında yer alan Binance, Avustralya tarafından incelemeye alındı. Geçtiğimiz günlerde Avustralyalı kullanıcıların yaşadıkları sorunlar sebebiyle yetkililer inceleme başlattıklarını duyurdu.

Bu olaya ek olarak Binance’in Avustralyalı kullanıcıları yanlış kategorize etmesi de incelemenin başlamasına sebep oldu.

Binance Güney Kore Merkezli Borsayı Satın Aldı

Binance, Güney Kore merkezli kripto para borsası Gopax Exchange borsasını satın aldı. Borsanın çoğunluk hissesini satın alarak faaliyetleri yeniden başlatan Binance, birçok ülkede gerçekleştirdiği faaliyetlerine şimdi bir yenisini daha eklemiş oldu.

Gopax Exchange borsasının Binance’in başında olduğu ‘Sektör İyileştirme Fonu‘ tarafından sağlanacak olan 1 milyar dolarlık fon ile satın alındığı belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir