Atari Token fiyatı belli oldu

Atari Token fiyatı

Atari Token fiyatı belli oldu

ABONE OL 

Atari Token yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Atari Token bekleyen kullanıcıların sayısı ise hiç azımsanmayacak kadar fazla. Daha öncede açıklandığı gibi Atari Token, satışa sunulması beklenen VCS isimli oyun konsolunda kullanılabilecek. Bütün bu bilgilerin yanı sıra Atari Token fiyatı belli oldu.

Atari Token Fiyatı ve Tüm Detayları!

Atari Token, Atari tarafından satışa sunulacak olan VCS isimli oyun konsolunda kullanılacak. VCS siparişlerinin de 12 bin adeti geçmesi, oyun konsoluyla birlikte kripto paranın da merakla beklendiğini açıkça ortaya koyuyor.

Atari Token, 29 Ekim tarihinde Bitcoin.com adresinden tane fiyatı 25 cent‘ten satışa sunulacak. 1 milyon adet token satışının gerçekleşeceğini açıklayan şirket, satışların kısa sürede sonlanmasını bekliyor.

Atari Token ismindeki kripto paranın kısa sürede satılarak tükenmesi bekleniyor. Atari CEO’su Fred Chesnais satışın 1 saniye veya 1 saatte sürebileceğini belirtti.

Atari’nin kendi kripto parasını üretmesi ve satışa sunması, kripto paraya ilgi göstermeyen veya ilgi gösterip çekinen yatırımcı adaylarını piyasaya getirebilir. Bu satışın sektör adına çok verimli olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir