Asus Zenfone 8 Mini göründü! İşte detaylar

 Asus Zenfone 8 Mini göründü! İşte detaylar

Asus yakın zamanda Zenfone 8 Mini isimli akıllı telefonu ile karşımıza çıkabilir. XDA Developers raporunda görünen akıllı telefon Snapdragon 888‘den gücünü alacağı söyleniyor. Eğer iddialar doğruysa Snapdragon 888‘den gücünü alan sayılı akıllı telefonlara bir yenisi eklenecek.

Asus Zenfone 8 Mini Detayları!

XDA Developers raporunda üç farklı akıllı telefon göründü. ”VODKA” , ”SAKE” , ”PICASSO” kod adıyla görünen modellerden birinin Asus Zenfone 8 Mini modeli olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu üç model de gücün Snapdragon 888‘den alacak. Piyasadaki amiral gemisi modelleri tarafından kullanılan Snapdragon 888‘den gücünü alacağı belirtilen akıllı telefon, 5.92 inç Full HD+ OLED ekran ve 120 Hz ekran yenileme hızıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. 64 megapiksel ana kamera da yine kullanıcılara sunulacak özellikler arasında yer alıyor.

Asus Zenfone 8 Mini

SAKE isimli modelin Asus Zenfone 8 Mini, diğer iki model numarasının da Asus Zenfone 8 ve Asus Zenfone 8 Flip modellerine ait olduğu iddia ediliyor. PICASSO modelinin 6.67 inç Full HD+ OLED ve 64 megapiksel ana kamera, 12.2 megapiksel, 24 megapiksel ve 8 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir