Assassin’s Creed: Valhalla tanıtıldı! İşte fragmanı ve detayları

Assassin's Creed: Valhalla fragmanı yayınlandı

Assassin’s Creed: Valhalla tanıtıldı! İşte fragmanı ve detayları

ABONE OL 

Assassin’s Creed serisinin merakla beklenen oyunu Valhalla’nın fragmanı yapım şirketi Ubisoft tarafından yayınlandı. Twitch yayını yapan Ubisoft oyunu bu yayında tanıtmasının ardından bugün fragmanı Youtube’a yükledi.

Assassin’s Creed: Valhalla

Oyunun Viking döneminde geçmesi ve orijnal serinin birkaç yüz yıl öncesini anlatması dikkat çeken bir detay oldu. Saklı Olanlar ve Kadimlerin Düzeni’nin ne şekilde Suikastçı Kardeşliği ve Tapınak Şövalyeleri Düzeni haline geldiğinin anlatıldığı oyunda Eivor isimli Viking savaşçısının İngiltere’de Karanlık Çağlar’da yazdığı destana tanık olacağız.

Valhalla

Kadın ve erkek olarak ayrı Eivor seçebileceğimiz ve karakteri kişiselleştirme yapabileceğimiz bir oyun bekleniyor. Saç modeli, dövme, savaş boyası ve donanım gibi özellikleri kişiselleştirerek oynayabileceğiz.

Siyasi ittifaklar ve savaş kararları ile Valhalla dünyasının hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Yalnızca savaş ve aksiyon değil stratejik adımların da öneminin arttığı bir hikayeyle karşı karşıyayız.

Assassin’s Creed: Valhalla oyunu Steam’de olacak mı bilinmiyor ancak ilk aşamada Epic Games Store ve UPLAY’den satışa çıkarılacağı biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.