ASM token listeleme tarihi açıklandı!

ASM token listeleme tarihi

ASM token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve AS Monaco iş birliği sonucunda ASM token üretilmiş ve Socios platformunda ön satışa sunulmuştu. Chiliz Türkiye resmi Twitter hesabıdan ASM token listeleme tarihi açıklandı.

ASM Token Listeleme Tarihi!

Chiliz Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre ASM token, 3 Şubat Perşembe 17:00‘de Chiliz.net borsasında listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

ASM token listeleme tarihi açıklandı!

AS Monaco Başkan Yardımcısı ve CEO’su Oleg Petrov iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Kulübün dijital gelişiminin bir parçası olarak uluslararası hayran topluluğumuzla yeni etkileşim biçimleri bulmak bir önceliktir. $ASM Taraftar Tokenın oluşturulması, hayranlarımızla farklı bir şekilde etkileşim kurma fırsatı sunarak yeni deneyimlerin keyfini çıkarmalarını sağlar. Spor dünyasının en prestijli organizasyonlarından bazılarında uzmanlığa sahip öncü ve sektör lideri bir şirket olan Socios.com platformuyla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

AS Monaco sadece başarılı bir futbol kulübünden daha fazlasıdır. Kozmopolit bir imaja ve büyük bir küresel takipçi kitlesine sahip, prensliğin çok görünür ve güçlü bir elçisidir. Taraftar Tokenları, kulübün daha önce hiç olmadığı kadar geniş küresel taraftar topluluğuyla bağlantı kurmasını sağlayarak taraftarlarına Socios.com’da benzeri görülmemiş katılım ve ödül fırsatlarından yararlanma fırsatı verecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.