Artık Instagram Hikayeler beğenilebilecek! İşte detaylar

Instagram Hikayeler beğeni

Artık Instagram Hikayeler beğenilebilecek! İşte detaylar

ABONE OL 

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram, yeni özelliklerine bir yenisini daha ekledi. Artık Instagram Hikayeleri beğenilebilecek. Bu özellik ülkemizde kullanıma açıldı.

Instagram Hikayeler Beğeni Özelliğine Kavuştu

Snapchat ile başlayan Hikayeler özelliği tüm Facebook grup şirketlerinde uygulanmaya başlanmıştı. WhatsApp, Facebook ve Instagram kullanıcıları Hikayeler özelliğini bir hayli sevmişti. Şimdi Instagram bu Hikayeler özelliğine beğeni özelliğini dahil etti. Yani takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı Hikayeler’e beğeni gönderebileceksiniz.

Bir süredir yurt dışındaki kullanıcıların aktif olarak kullanıldığı özellik ülkemizde de kullanıma açıldı. Henüz bu özellik hesabınızda aktif değilse kısa bir süre beklemeniz gerekiyor. Instagram uygulamanızı güncelledikten sonra bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Artık Instagram Hikayeler beğenilebilecek!

Instagram Dinlen Uyarısı Verecek

Geçtiğimiz günlerde erişim problemi yaşayarak gündeme gelen Instagram bu defada uzun süre platformda vakit geçiren kullanıcılara yönelik bir gelişme üzerinde çalışıyor. Bu gelişmenin bir uyarı olması planlanıyor. Saatlerce Instagram’da vakit geçiren kullanıcılara ”Ara ver” minvalinde bir uyarı gönderilecek.

Bu da kullanıcıların gerek göz gerekse zihinsel olarak dinlenmelerini hedefliyor. Yakın zamanda Instagram’ın çocuk kullanıcılarına yönelik bir platform geliştireceği söyleniyordu. Ancak bu söylentiler boşa çıktı ve Instagram’ın yeni planı ortaya çıkmış oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir