Arthur Hayes: 3 yıl sonra Bitcoin 1 milyon dolar olabilir

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes

Arthur Hayes: 3 yıl sonra Bitcoin 1 milyon dolar olabilir

ABONE OL 

BitMEX’in kurucuları arasında yer alan ve CEO koltuğunda bulunmu olan Arthur Hayes, yeniden Bitcoin fiyat tahmininde bulundu.

Arthur Hayes: Bitcoin 1 Milyon Dolar Olabilir

Arthur Hayes, Ethereum ve Bitcoin ile ilgili sık sık açıklamalarıyla gündeme geliyordu. Hayes yeniden bir açıklama yaptı ve Bitcoin fiyat tahminini açıkladı. Hayes’e göre Bitcoin, 2026 yılına kadar 750 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında bir fiyata yükselebilir.

ABD ekonomisini yorumlayan ve güncel ülkeler arasında gerginlikler sebebiyle ekonominin derinden etkileneceğini ifade eden Hayes, bu ortamda 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana gerçekleşmememiş olan en büyük boğa döneminin gerçekleşmesini bekliyor.

BitMEX Kurucusu Yine Ethereum Açıklaması Yapmıştı

Daha önce Ethereum ile ilgili yaptığı fiyat tahminleriyle dikkatleri çeken Arthur Hayes, Ethereum ile ilgili yeni açıklamalarda bulunmuştu. Hayes, Ethereum PoS sistemi ile günlük arzın yüzde 90 oranında azalacağına belirtip, günlük Ethereum üretiminin 13 binden 1.600’e gerileyeceğini söylemişti.

Ethereum gas ücretleri sebebiyle günlük 1.600 Ethereum‘un da yakıldığını söyleyen Hayes, bu sayede üretimle günlük yakılan tutarın başa baş olduğunu ve bunun da Ethereum enflasyonunun önüne geçeceğini belirtmişti.

Tüm bu gelişmelerin de boğa piyasasının gelmesini sağlayacağını da açıklamalarına eklemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir