Apple Watch Series 3 güncellemelere veda edecek!

Watch Series 3 güncelleme

Apple Watch Series 3 güncellemelere veda edecek!

ABONE OL 

Apple‘ın en sevilen akıllı saat modellerinden olan Watch Series 3 güncellemelere veda ediyor. Gelen sızıntılara göre Apple güncellemelere son verecek.

Watch Series 3 Güncelleme Almayacak

Apple tarafından 2017 yılında duyurulan Watch Series 3, 5 yılın ardından güncelleme alamayacak. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo paylaştığı tweette Watch Series 3 modelinin işlemcisinin yeni güncellemeleri çalıştıracak kadar güçlü olmadığını ifade etti. Bu sebepten dolayı 2022 yılının 3. çeyreğinden sonra güncelleme alamayabileceğini ifade etti.

Bu da 5 yıldır aktif bir şekilde güncelleme alan Watch Series 3 modelinin fişinin çekilebileceği anlamına geliyor. Apple, her yıl duyurduğu yeni akıllı saatlerle birlikte çıtayı iyice yükseltiyor. Gönderdiği güçlü güncellemeler ile kullanıcılarını memnun ediyor. Ancak işlemcisi yeni modellere nazaran güçlü olmayan eski modellerin de doğal olarak elemine olmasına sebep oluyor.

Apple Watch 8 tasarımı

Apple Watch 8 Tasarımı Ortaya Çıkmıştı!

Apple, akıllı saat sektöründeki hakimiyetini giderek arttırma konusunda bir hayli iddialı görünüyor. Duyurduğu Watch serisi ile sektör lideri olan Apple, Watch 8 çalışmalarını sürdürmeye başladı. Öyle ki tasarımı bile şimdiden karşımıza çıktı.

LeaksApplePro tarafından ortaya çıkarılan Apple Watch 8 modeli tıpkı Watch 7 gibi kavisli bir ekranla karşımıza çıkacak. Tasarım anlamında pek fazla yeni detayı görünmeyen akıllı saat modelinin özelliklerine dair şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Ancak Watch 8 modelinin iPhone 14 serisi ile birlikte duyurulması bir hayli kuvvetli bir ihtimal olarak görünüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir