Apple Watch Pro fiyatı sızdırıldı!

Apple Watch Pro fiyatı

Apple Watch Pro fiyatı sızdırıldı!

ABONE OL 

Apple Watch Pro modeliyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Mark Gurman, paylaştığı sızıntıda Apple Watch Pro fiyatından bahsetti.

İşte Apple Watch Pro Fiyatı!

Apple ile ilgili paylaştığı analizler ve sızıntılarla başarısını kanıtlayan Mark Gurman, Apple Watch Pro modeli hakkında yeni sızıntılar paylaştı. Apple Watch Pro modeli fiyatından bahseden Gurman, 900 – 999 dolar arası bir fiyatla karşımıza çıkmasını beklediğini söyledi. Gurman, fiyatı belirtirken fiyatın iPhone 13 Pro fiyatına yakın olacağı detayını da paylaştı.

Apple Watch Pro‘nun ekran boyutunun ise 2 inç olacağı iddialar arasında yer alıyor. Pro modelinin spor bir tasarımla karşımıza çıkması bekleniyor. Apple Watch Pro‘nun bu yıl duyurulacak olan Apple Watch 8 ve yenilenecek olan Apple Watch SE ile birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Apple Watch Pro fiyatı sızdırıldı!

Apple Watch 8 Ateş Ölçecek!

Teknoloji yazarı Mark Gurman, özellikle Apple ürünleri hakkında paylaştığı bilgilerle ve sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış isimler arasında yer alıyor. Gurman, son yazısında Apple Watch 8 hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya attı.

Bu yazısında Apple testlerinden başarıyla geçmesi halinde Apple Watch 8 ateş ölçme özelliğini barındıracağını açıkladı:

Bu yılki Apple Watch’ta bazı yeni sağlık izleme özellikleri bekleyebilirsiniz. Nisan ayında Apple’ın dahili testler sırasında yeteneğin toplandığını varsayarak, Watch 8 modeline vücut sıcaklığı algılamayı eklemeyi hedeflediğini bildirmiştim. Artık bu özelliğin hem standart Apple Watch Series 8 hem de ekstrem spor sporcularını hedefleyen yeni, sağlam bir sürüm için geçerli olduğuna inanıyorum.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir