Apple Watch 9 sızıntıları ortaya çıktı

Apple Watch 9 sızıntı

Apple Watch 9 sızıntıları ortaya çıktı

ABONE OL 

Apple‘ın bu yılın eylül ayında düzenleyeceği etkinlikle duyuracağı Apple Watch 9 modelinin sızıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Apple Watch 9 Sızıntıları!

Apple, bu yıl iPhone 15 serisiyle birlikte Watch Series 9 modelini de duyuracak. Merakla beklenen akıllı saat hakkında net bilgiler henüz bilinmiyor ancak sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Bu sızıntılara göre Apple Watch 9, S9 işlemcisinden gücünü alacak ve Bluetooth 5.3 desteğini kullanıcılarına sunacak. Pil kapasitesi olarak ise Apple Watch 8 benzeri bir kapasitesiyle duyurulması beklenen Apple Watch 9, tasarım olarak da yine Apple Watch 8’e benzer bir yapıda olacak.

Bilindiği gibi Apple, Watch Ultra modelini duyurumuş ve bu modelde Bluetooth 5.3 teknolojisine yer vermişti. Bu sebepten dolayı yeni duyuracağı Apple Watch 9 modeline de benzer bir teknoloji yerleştirmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Akıllı Saat Satışlarının Lideri Değişmedi

Counterpoint Research, akıllı saat pazarıyla ilgili hazırladığı raporu yayınladı. Bu rapora göre 2022 yılının akıllı saat satışlarındaki pazarın hakimi bir önceki yılda olduğu gibi Apple oldu. Apple’ın hemen arkasında ise yüzde 9.8’lik pazar oranıyla Samsung yer alıyor.

Duyurulan raporda şirketlerin pazar payları ise şöyle sıralanıyor:

  • Apple – yüzde 34.1
  • Samsung – yüzde 9.8
  • Huawei – yüzde 6.7

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir