Apple Watch 9, iPhone 13 işlemcisiyle karşımıza çıkacak!

Apple Watch 9

Apple Watch 9, iPhone 13 işlemcisiyle karşımıza çıkacak!

ABONE OL 

Apple, yeni Watch 9 modelinde iPhone 13 işlemcisiyle karşımıza çıkacak. Apple analisti Mark Gurman tarafından yapılan sızıntıya göre yeni işlemci Apple Watch 9 modelinde yer alacak.

Apple Watch 9 Güçlü Geliyor

Apple, Watch serisine Watch 9 modelini eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Ünlü Apple analisti Mark Gurman, Watch 9 modelinin iPhone 13 işlemcisi olan A15 Bionic‘ten gücünü alacağını açıkladı.

Bu işlemciyle birlikte pil verimliliği ve performans artışının Apple Watch 9 modelinde yer alması bekleniyor. Özellikle Apple Watch 8 modeliyle karşılaştırıldığınd arada ciddi deneyim farkının olması bekleniyor.

Apple Watch 9 Sızıntıları Ortaya Çıkmıştı

Apple, bu yıl iPhone 15 serisiyle birlikte Watch Series 9 modelini de duyuracak. Merakla beklenen akıllı saat hakkında net bilgiler henüz bilinmiyor ancak sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Bu sızıntılara göre Apple Watch 9, S9 işlemcisinden gücünü alacak ve Bluetooth 5.3 desteğini kullanıcılarına sunacak. Pil kapasitesi olarak ise Apple Watch 8 benzeri bir kapasitesiyle duyurulması beklenen Apple Watch 9, tasarım olarak da yine Apple Watch 8’e benzer bir yapıda olacak.

Bilindiği gibi Apple, Watch Ultra modelini duyurumuş ve bu modelde Bluetooth 5.3 teknolojisine yer vermişti. Bu sebepten dolayı yeni duyuracağı Apple Watch 9 modeline de benzer bir teknoloji yerleştirmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir