Apple Watch 6 hakkında bilinenler

   Apple Watch 6 hakkında bilinenler

  Yeni nesil Apple Watch akıl sağlığı işlevlerine odaklanacak. Jon Prosser’e göre Apple Watch 6, panik ataklar gibi zihinsel sağlığın tespit işlevini gerçekleştirmek için yüksek hassasiyetli sensörler kullanacak.

  Apple Watch 6 Hakkında Bilinenler

  Apple Watch için yeni deri kayışlar isteyenlerden biriyseniz, yakında bununla ilgili bilgiler gelecektir. Çoğu Apple hayranı, Watch serisi yazılım ve özellik olarak küçük özellikler alırken sadece kayış rengi ve şeklinin değiştiğini dile getiriyor. Ancak Reddit’teki bir sızıntı, Apple’ın yakında Apple Watch için yeniden tasarlanmış deri çizgili bir kayış geleceğini gösteriyor.

  Apple Watch 6’nın Diğer Özellikleri

  Önceki haberlere göre, Apple Watch 6’nın da kan oksijen algılama fonksiyonu eklemesi bekleniyor. Kan oksijeni önemli bir göstergedir. Bu nedenle, vücudun kan oksijen seviyesindeki bir düşüş, derhal tıbbi müdahale gerektiren ciddi solunum veya kalp problemlerini gösterebilir.

  Kan oksijen izleme fonksiyonunun eklenmesi, kullanıcıların hipoksemi hakkında acil bildirimleri almasına yardımcı olacaktır. Bu teknoloji gelecekteki yeni ürünlerde görünebilir.

  Önceki söylentiler ayrıca Apple Watch 6’nın uyku kalitesini, süresini ve diğer göstergeleri ölçebilen uyku izlemeyi destekleyeceğini de gösterdi.

  Söylentilere göre, Apple Watch 6 daha uzun pil ömrü sağlamak için bir S6 çip ile donatılmış olacak.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir