Apple Music ücretsiz konser yayınlayacak!

Apple Music ücretsiz konser yayınlayacak

Apple Music ücretsiz konser yayınlayacak!

ABONE OL 

Apple Music abonelerine ücretsiz konser serisi başlatacağını ve seriyi Cuma günü Harry Styles‘ın One Night Only in New York konseriyle başlatacağını duyurdu.

Apple Music Ücretsiz Konser Yayınlayacak

Apple şirketinin müzik servisi bugün bir açıklama yaparak canlı yayın konser serisine başlayacağını duyurdu. Apple Music Live adıyla karşımıza çıkacak olan Apple Music ücretsiz konser serisi, 20 Mayıs tarihinde başlayacak. 167 ülkedeki tüm abonelere ücretsiz olarak yayınlayacağı seri için şirket şu açıklamaları yaptı:

“Bir sanatçının stüdyoda müzik yapmak için ne kadar zaman ve çaba harcayacağı önemli değil, çalışmalarını gerçekten gösterdikleri sahnedir. Apple Music Live, tam da bunu yapmak için tasarlanmış, yinelenen yeni bir dizidir. Müzikteki en büyük yıldızlara, izleyicilerle nasıl bağ kurduklarını ve şarkılarının canlı performansa nasıl dönüştüğünü göstermeleri için mümkün olan en büyük platformu verin.”

Apple Music Türkiye Fiyatına Zam Yapıldı

Spotify platformuna rakip olarak geliştirilen Apple Music, tüm abonelik paketlerine yüzde 42‘lik zam yaptı. Aralık 2021’de App Store’daki uygulama fiyatlarına genel bir kur güncellemesi yapan şirket, Şubat ayında Apple Music uygulamasının deneme sürümünü 3 aydan 1 aya düşürmüştü. Şirket şimdi de fiyatlara zam yaptı. İşte yeni fiyatlar:

Apple Music Türkiye Fiyatları

  • Öğrenci: 9,99 TL
  • Bireysel: 19,99 TL
  • Aile: 29,99 TL
Apple Music Fiyatına Zam Yapıldı

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir