Apple ürünlerini yenilemeyip satan şirkete dava açtı

 Apple ürünlerini yenilemeyip satan şirkete dava açtı

Apple dünyanın en büyük üretim ağına sahip şirketler arasında gösteriliyor. Yalnızca kendi üretim fabrikaları dışında diğer firmalarla da çalışan teknoloji devi Kanadalı bir şirkete dava açtı.

Apple İş Ortağına Dava Açtı!

Apple yeni ürünleri üretip sattığı gibi, problem çıkarak cihazları da müşteri memnuniyeti adına değişimini yapıp yeniliyor. Problem çıkaran cihazları için GEEP Canada isimli bir şirketle anlaşan Apple, gönderdiği cihazları yenilemek yerine satan şirkete dava çatı.

GEEP Canada gönderilen cihazları yenilemesi için anlaşma yapılmış bir şirket. İddialara göre şirket gönderilen cihazları parçalarına ayırmak yerine sattı. Apple’ın 500 bin adete yakın cihaz gönderdiği ve GEEP Canada‘nın bu cihazların 103 binini sattığı iddia ediliyor.

iPhone 12 Serisi Merakla Bekleniyor

iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Mini’den oluşması beklenen serinin 13 Ekim tarihinde duyurulması bekleniyor.

iPhone 12 Mini ve iPhone 12 modelleri 64 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı depolama kapasiteyle kutusundan çıkacak. iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı depolama kapasiteyle kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir