Apple AirPods Max bilinmeyen özellikleri!

AirPods Max bilinmeyen özellikler

Apple AirPods Max bilinmeyen özellikleri!

ABONE OL 

Apple duyurduğu kulak üstü kablosuz kulaklık AirPods Max‘in bilinmeyen özellikleri ortaya çıktı. Apple tarafından resmi bir şekilde duyurulmayan özellikler, yoğun incelemeler sonucunda ortaya çıktı.

İşte AirPods Max Bilinmeyen Özellikler

Apple tanıtılmış olduğu bu kulaklığın parçalarının değiştirilebilir olduğundan bahsetmedi. Çinli bir YouTube kanalı AirPods Max’i parçalarına ayırarak karşılaşılan tabloyu paylaştı. İki adet 40 mm’lik Apple kulaklık sürücüsünün yer aldığı AirPods Max iki adette Apple H1 çipini barındırıyor.

Kulağa takılan kulaklığın, baş üzerine gelen kısmının üzerinde iğne büyüklüğünde delik olduğunu ortaya çıktı. Bu deliğe sertçe basarak kulaklığın kafa üzerine gelen kısmının sökülebildiği görüldü. Bu da kulaklığın özelleştirilebileceği anlamına geliyor. Ancak Apple’ın bu özelliği neden duyurmadığı da merak konusu oldu.

Aynı şekilde kulaklığın kulağa denk gelen yastıkları da tıpkı diğer parçasında olduğu gibi değiştirilebiliyor. İşte sizlere anlatmaya çalıştığımız özelliklerin görseli:

Apple AirPods Max Özellikleri

Apple önce Bose, Sonos ve Logitech firmalarının ses ürünlerini mağazalarından kaldırdı ve daha sonra üst seviye bir kulaklık modeli üzerinde çalışmaya başladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bugün, Apple’ın yeni ürünü AirPods Max ortaya çıktı. Önceki modellerin aksine kulak içi yerine bir kulak üstü model çıkaran Apple, kulaklığı 5 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürdü. Uzay grisi, gümüş, yeşil, gök mavisi ve pembe renklerde ortaya çıkan kulaklık, aktif gürültü engelleme, şeffaf mod ve adaptif EQ özelliklerine sahip.

5.699 TL'lik kulaklık Apple AirPods Max
Apple AirPods Max

Gücünü Apple H1 kulaklık çipinden alan kulaklık, Apple Watch’larla tanıştığımız Digital Crown’a sahip. Ses yakalama için üç farklı mikrofon kullanan AirPods Max, gürültü engelleme özelliği için ise sekiz adet mikrofon kullanıyor. Kulaklık Digital Crown sayesinde ses seviyesi ayarlama, çalma ve duraklatma, aramalara yanıt verme gibi özellikler sunuyor.

Kulaklık 134 gram ağırlığında olup Aktif Gürültü Engelleme ya da Şeffaf Mod açıkken tek şarjda 20 saat dinleme süresi sunuyor. Apple tarafından kulaklığın 5 dakikalık şarj dolumu durumunda 1,5 saat dinleme süresi olduğu belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir