Apple 2020 tasarım ödüllerinin kazananları açıkladı!

 Apple 2020 tasarım ödüllerinin kazananları açıkladı!

Apple Dünya Çapındaki Geliştiriciler Konferansı’nın sonunda Apple 2020 tasarım ödüllerinin kazananları açıkladı. Apple yaptığı açıklamada, Design Awards alan sekiz uygulama ve oyun geliştiricilerini seçti.

Apple 2020 tasarım ödüllerinin kazananları açıkladı!

  • Darkroom

Darkroom sıradan fotoğrafçılar tarafından kullanımı kolay, profesyoneller için yeterince güçlü ve aşırı derecede hızlı birinci sınıf bir fotoğraf ve video editörüdür. İOS ve iPadOS’un en son özelliklerine derinlemesine entegrasyonla iPad ve iPhone’da bulunan Darkroom, ileri teknoloji mobil düzenleme araçları için standartlar arasına giriyor.

  • Looom

Müzik yaratma araçlarından ilham alan Looom, işletim yazılımından çok bir enstrüman gibi hisseden bir uygulamadır. Döngü, zaman ve ritimle çizgileri, şekilleri ve renkleri keşfetme yazılımıdır. Looom animasyonu bir gülümseme ile döngüye sokmakla ilgilidir. Ayrıca uygulama her yaştan profesyoneller ve yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve bazı etkili animatörler tarafından kullanılıyor.

  • Shapr3D

Shapr3D’nin teknoloji yığını ve yazılımı, masaüstü CAD araçlarının endüstriyel gücünü bir araya getiriyor. iPad’in mobilitesi ve dokunmatik ekranı ve Apple Pencil’ın doğal kontrolü ile bilgisayarda yapılan çizimleri cep boylarına düşürüyor. Shapr3D ile masa, mouse veya klavyeye gerek yoktur. Ayrıca Shapr3D tüm büyük masaüstü CAD yazılımlarıyla uyumludur. Böylece, projeleri içe aktarabilir ve çalışmalarını doğrudan oluşturma, üretim veya çizim araçlarınıza aktarabilirsiniz.

  • StaffPad

StaffPad zahmetsizce beste ve müzik yazmak isteyen besteciler için tasarlanmıştır. Pencil’ı kullanarak müziğinizi yazabilirsiniz ve uygulamada bulunan her çubuğu dokunarak daha da güzel müzik notaları oluşturabilirsiniz.

  • Sayonara Wild Hearts

Sayonara Wild Hearts motosiklet sürme, kaykay, dans mücadele, lazer çekim hakkında rüya gibi bir arcade oyunudur.

  • Sky: Children of the Light

Gökyüzü: Işığın Çocukları, siz ve sevdikleriniz tarafından keşfedilmeyi bekleyen güzel animasyonlu bir krallık oyunudur.

  • Song of Bloom

Song of Bloom zeki bulmacalarla dolu doğrusal olmayan bir hikaye ile eşsiz bir oyundur. Ayrıca oyuncular oyunda ilerledikçe hızla değişen sanat tarzlarında anlatılan bir hikayeyi keşfedebilirler.

  • Where Cards Fall

Son olarak Where Cards Fall, biçimlendirici anıları hayata geçirmek için kart evler inşa ettiğiniz bir hayat hikayesi dilimidir. Lise ve ötesindeki güvensizlik ve duygularda gezinmek için rüya gibi mekansal bulmacalarla yollar oluşturursunuz ve oynarsınız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir