Ankr Microsoft ile iş birliği yaptı! İşte detaylar

Ankr Microsoft

Ankr Microsoft ile iş birliği yaptı! İşte detaylar

ABONE OL 

Web3 girişimlerinden olan Ankr, Microsoft ile bir iş birliğine gitti. Bu iş birliğiyle birlikte her iki şirket yeni bir hizmet sunacağını açıkladı.

Ankr Microsoft İş Birliği Detayları Açıklandı

Kripto para piyasasındaki büyük iş birliklerine bir yenisi daha eklendi. Web3 girişimi olan Ankr, Microsoft ile iş birliği yapıldığını duyurdu. Bu iş birliğiyle birlikte Ankr ve Microsoft Marketplace‘in beraber bir endüstri çözümü sunacağı ifade edildi.

İş birliği ile geliştirilecek olan hizmetin, Blockchain’e ihtiyacı olan şirketlere ulaştırılması hedefleniyor. Web3 alanında faaliyet gösterecek olan şirketlerin öncelikli hedef olduğu da açıklamada belirtildi.

Ankr fiyatı bu açıklamayla birlikte 0.033 dolardan 0.053 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Ankr CEO’su iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

Bu iş birliği, bBockchain altyapısını dijital ekonominin büyüyen bir sektörüne getirmek için kritik bir adımdı. Ortaklık, Ankr için inanılmaz bir kilometre taşı olmakla birlikte, merkezi olmayan ağın web sistemlerinin her katmanındaki önemli oyuncularla bütünleşme konusunda ne kadar ilerlediğinin de önemli bir göstergesi. Nihai sonuç, yeni Web3 projelerinden Blockchain tabanlı uygulamalar ve alana giren büyük işletmeler için son derece üretken bir yapı çağı olacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir