Android için Outlook Lite yayınlandı

Android için Outlook Lite yayınlandı

Android için Outlook Lite yayınlandı

ABONE OL 

Microsoft şirketine bağlı mail istemcisi Outlook’un daha düşük donanımlı akıllı telefonlar için geliştirilen versiyonu Outlook Lite Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede kullanıma sunuldu.

Android İçin Outlook Lite Yayınlandı

Mobil uygulamalar güncellendikçe boyutları ve sistem gereksinimleri de artıyordu. Bu da bazı uygulamaların daha düşük boyutlu versiyonu için bir talep oluşmasını sağlıyordu. Bu uygulamalardan biri de Microsoft’un mail uygulaması Outlook mobil uygulamasıydı. Düşük sistemli telefonlarda kullanımı iyice zorlaşan uygulama için Microsoft geliştiricileri yeni bir sürüm sundu.

Yeni sürüm, 1 GB RAM’e sahip cihazlarda da sorunsuz bir şekilde çalışacak olan, 5 MB boyutuyla çok küçük bir yer kaplayan Android sürüm Outlook Lite olarak Türkiye, Arjantin, Brezilya, Şili, Kolombiya, Ekvator, Hindistan, Meksika, Peru, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Tayvan, Tayland ve Venezuela ülkelerinde kullanıma sunuldu.

Uygulama, Outlook.com dışında Hotmail, Live, MSN, Microsoft 365 ve Microsoft Exchange Online hesaplarıyla kullanılabiliyor.

Outlook Lite mobil uygulamasını Google Play Store mağazasından indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir