AMAZFIT BIP LITE 1S: 30 Nisanda geliyor

amazfit-bip-lite-1s:-30-nisanda-geliyor

AMAZFIT BIP LITE 1S: 30 Nisanda geliyor

ABONE OL 

Amazfit akıllı saati ile bilinen Xiaomi destekli Huami Technologies, 30 Nisan’da Çin’de yeni bir model tanıtmaya hazır. Şirket, şarj etmeden 30 günlük çalışma sunacak olan Amazfit BIP Lite 1S hakkında ayrıntılar yayınladı.

Adından da anlaşılacağı gibi, yaklaşan cihaz BIP Lite’ın yeni bir sürümü. Amazfit BIP Lite 1S reklam posteri, yeni akıllı saatin koruyucu 2.5D camlı dikdörtgen bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Kısacası ekran koruyucu takabileceğiz telefonlarda olduğu gibi.

AMAZFIT BIP LITE 1S: 30 Nisanda Tanıtılacak

Kaynaklar, bu giyilebilir cihazın açık hava sporları için tasarlandığını iddia ediyor. Bununla birlikte, Amazfit BIP Lite 1S’nin ana avantajı, saatin şarj edilmesine gerek kalmadan bir ay çalışmasına izin verecek olan son derece düşük güç tüketimi olacak.

Cihaz bir barometre ve pusula ile gelecek ve gövdesi IP68 koruma derecesini karşılayacaktır. Buna ek olarak, saatin QQ, WeChat (Çinin WhatsApp programı )ve SMS için bildirim desteği de olacak.

Bir başka ilginç özellik, Xiaomi akıllı telefonların yan yana olduklarında otomatik olarak kilidini açma özelliği olacak.

Amazfit Bip Lite’ın geçen yıl Temmuz ayında Hindistan’da kullanılmaya başlandı. Çoklu spor izleme, kalp atış hızı sensörü, dahili GPS özelliğine sahiptir ve 176 x 176 piksel Her Zaman Açık ekranı sayesinde 45 güne kadar pil ömrü vaat eder. İşte Amazfit Bip Lite teknik özellikleri.

AMAZFİT BIP LİTE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Ekran: 1,28 inç (176 x 176 piksel) renkli 2,5D Corning Gorilla Glass 3 koruma + AF kaplamalı, her zaman açık yansıtıcı dokunmatik ekran, zaman, tarih, adımlar, hava durumu, spor istatistikleri vb. İçin bir bakışta görünüm sağlar.
  • Her zaman açık renkli dokunmatik ekranda aramalar, mesajlar, e-postalar ve diğer uygulamalar için bildirim alma
  • Çoklu spor izleme: Haritalı güzergahlar, ayrıntılı istatistikler ve kalp atış hızı bölgeleriyle koşularınızı, bisiklet sürmenizi ve daha fazlasını izleyin.
  • Sensör: Kalp atış hızı bölgeleri için optik kalp atış hızı sensörü, 3 eksenli ivmeölçer, yükseklik için hava basınç sensörü (barometre)
  • Bağlantı: Bluetooth 4.0 LE – Android ve iOS ile uyumlu
  • Kayış: 20 mm standart genişlikte değiştirilebilir saat kayışı
  • Dayanıklılık: Suya dayanıklı (3 ATM veya 30 metreye kadar)
  • Ağırlık: 31 gram
  • Pil: 190mAh Li-Polimer Pil 45 güne kadar pil ömrü sunar

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.