Airdrop nedir? Kripto para airdrop’ları nasıl kazanılır?

Airdrop nedir

Airdrop nedir? Kripto para airdrop’ları nasıl kazanılır?

ABONE OL 

Kripto para piyasasının en büyük gelir kaynakları arasında yer alan airdrop’lar birçok kişi tarafından merak ediliyor. Kripto para airdrop’ları nasıl kazanılır? gibi soruların cevabını da hep birlikte vereceğiz.

Airdrop Nedir?

Kripto para piyasası hala gelişmekte olan bir piyasa. Haliyle bu gelişme sürecinde proje geliştiricileri gerek reklam çalışmaları gerekse geliştirilen projeyi test etme amacıyla ödül dağıtımı yoluna gidiyor.

İşte dağıtılan ödüller kripto para piyasasında ‘airdrop‘ olarak adlandırılıyor. Airdrop nedir? sorusunun yanıtını kısa ve net bir şekilde verdikten sonra Kripto para airdrop’ları nasıl kazanılır? sorusuna cevap arayalım.

Kripto Para Airdrop’ları Nasıl Kazanılır?

Proje geliştiricilerinden bahsettik ve bu proje geliştiricilerinin ödül dağıttıklarından bahsettik. Özellikle günümüzde birçok küçük yatırımcı ciddi anlamda airdrop katılımı sağlıyor. Bu katılımlar için gerekli adımlar proje geliştiricileri tarafından paylaşılıyor.

Airdrop kazanmak için belirli testleri, transferleri ve katılımları sağlamanız gerekiyor. Yeni Blockchain ağları ve bu ağlar üzerinde geliştirilen projeler ‘Beta‘ süreçlerini airdrop katılımcılarıyla geçiriyor ve bu sayede sistemin varsa sorunları çözülüyor.

Beta sürecinde geliştiricilere bir nevi yardımcı olan airdrop katılımcılarına ise ödül olarak airdrop dağıtılıyor.

Peki Siz de Airdrop Kazanabilir Misiniz?

Bu sorunun cevabı kısa ve net: Evet. Sizde airdrop’lar sayesinde gelir elde edebilirsiniz. Hatta ülkemizde şartlarında elde ettiğiniz airdrop gelirleriyle oldukça önemli şeyler satın alabilirsiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir