AFC token MEXC’de listelenecek!

AFC token MEXC

AFC token MEXC’de listelenecek!

ABONE OL 

Socios ve Arsenal iş birliği sonucunda üretilen AFC token, dün Chiliz.net ve Paribu‘da listelenmişti. Bugün ise MEXC Global borsasında listelenecek.

AFC Token MEXC’de!

MEXC Global resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile AFC token listeleyeceğini açıkladı. Dün Chiliz.net ve Paribu borsalarında listelenen AFC token bugün 16:00‘da MEXC Global borsasında listelenecek. Listeleme borsanın Assessment Zone (Değerlendirme Bölgesi) alanında listelenecek. AFC token MEXC’de listelenme haberi AFC yatırımcılarını bir hayli sevindirdi.

Komisyon indirimiyle MEXC Global borsasına üye olmak için TIKLAYIN. Listelenmeden önce dilerseniz Paribu ve Chiliz.net borsalarından satın alabilirsiniz. Chiliz.net borsasına üye olmak için TIKLAYIN

MEXC Global Ödül Almıştı

Kripto para borsaları arasında iyi bir çıkış yakalayan MEXC Global, Crypto Expo Dubai’de ”Asya’nın en iyi kripto para borsası” ödülünü kazanmıştı

MEXC Global, ülkemizde etkisini gösteren yangınlarda yaptığı bağışlarla ülkemizdeki kullanıcıları gönlünü fethetmişti. MEXC Global borsası ülkemizdeki Türk Hayırseverler Fonları ve Ogem-VAK‘a bağışta bulunmuştu ve bu yangınlardan etkilenen vatandaşlarımız için yiyecek, barınak, yakıt, temiz su ve ilaç yardımında bulunacağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir