ADA tüm zamanların rekorunu yeniden kırdı!

ADA tüm zamanların rekoru

ADA tüm zamanların rekorunu yeniden kırdı!

ABONE OL 

Cardano (ADA), Bitcoin yükselişiyle birlikte yeniden yükseliş trendine girdi ve kendi rekorunu kırarak 2.65 dolara kadar yükseldi. Şu an ise dünyanın en büyük 3. kripto parası konumunda yer alıyor.

ADA Tüm Zamanların Rekorunu Tazeledi

Kripto para piyasası adeta yeniden yeşerdi. Bitcoin’in 50 bin doları aşmaya çalışması kripto para piyasasına yeni yatırımları da çekiyor. Bu da yalnızca Bitcoin’i değil diğer kripto paraları da olumlu etkiliyor. Bu kripto paralar arasında ise Cardano (ADA) büyük dikkat çekiyor.

Yaşanan yükselişle birlikte ADA, tüm zamanların rekorunu yeniden kırarak 2.65 dolara kadar yükseldi. Şu an 2.55 dolar seviyelerinden alıcı bulan ADA geçtiğimiz aylarda 5 yıllık programını açıklamıştı.

Cardano (ADA)
ADA tüm zamanların rekorunu yeniden kırdı!

İşte Cardano (ADA) 5 Yıllık Hedefleri!

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, 2026 yılına kadar 50 banka ve Fortune 500 listesinde yer alan 3 şirket ile anlaşma sağlanmasını hedefliyor. Bu 3 şirketin token’larının üç yıl içerisinde hayata geçebileceğini ve 2026 yılına kadar hedeflerin 10 şirkete kadar yükselebileceğini ön görüyor.

Bu şirketleri Cardano Blokchain teknolojisi ile tanıştırma ve kullanmalarını hedefleyen Gregaard, vakfın ”mükemmel ve merkezi olmayan” bir yapı sunduğunu belirtti. Ayrıca vakfın bir diğer hedefi ise toplamda 1 milyar kullanıcıya ulaşmak. Bu hedefte, 50 banka ile iş birliği yapılırsa muhtemelen gerçekleşmiş olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir