Acun Ilıcalı Instagram’da dünya rekoru kırdı

   Acun Ilıcalı Instagram’da dünya rekoru kırdı

  TV8 kanalında yayınlanan ve Türkiye’nin en popüler yayınlarından biri olan Survivor’da yapılan kutlama sırasında Acun Ilıcalı Instagram canlı yayınında dünya rekoru kırdı.

  Bayram kutlaması için bir etkinlik düzenleyen Ilıcalı’nın açtığı canlı yayına dakikalar içinde 3 milyon kişi katıldı ve bu bir dünya rekoru olarak tarihe geçti.

  Survivor, instagram rekor

  Acun Ilıcalı Instagram’da dünya rekoru

  Başarılı bir girişimcilik kariyerinin ardından kademe kademe yükselen ve kendi TV kanalında kendi yapımlarını yayınlayan ve hatta yurt dışında bazı ülkelere yapımlar yapıp kendi prodüksiyonlarını satan Acun Ilıcalı şimdi de sosyal medyada kırdığı rekor ile gündeme geldi.

  Geçtiğimiz günlerde Survivor takımlarıyla ayrı ayrı yayınlar düzenleyen Ilıcalı, gönüllüler takımının ulaştığı 1 milyon izlenmeden sonra bir sonraki hedefinin 2 milyon üstü olduğunu açıklamıştı.

  Bu akşam ulaşılan 3 milyon canlı yayın konuğu ise dünya rekoru olarak kayıtlara geçti.

  Daha önceki dünya rekoru ünlü rap sanatçısı Tekashi69 tarafından 4 Mayıs 2020 tarihinde açılan, hapis günlerinden bahsettiği yayındı. Tekashi69’un yayınına katılan 2 milyon kişi rekordu ancak bu akşam bu rekor Acun Ilıcalı tarafından 3 milyon gibi yüksek bir sayıya çekildi.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  1 Yorum

  • Adam King 🙂

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir