AC Milan BitMEX ile kol sponsorluğu için anlaştı!

AC Milan BitMEX

AC Milan BitMEX ile kol sponsorluğu için anlaştı!

ABONE OL 

İtalya Serie A Ligi’nin en büyük takımlarından olan AC Milan bir açıklama yayınlandı. Bu açıklamaya göre BitMEX ile kol sponsorluğu için anlaşıldığı duyuruldu.

AC Milan BitMEX İş Birliği Duyuruldu!

Daha önce Socios ile yaptığı iş birliği sonucunda ACM token sahibi olan AC Milan, kripto para konusunda öncü spor kulüpleri arasında gösteriliyor. AC Milan son olarak Seyşeller merkezli kripto para borsası BitMEX ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte erkek ve kadın futbol takım formalarının kol kısmında BitMEX markasının logosu ve ismi yer alacak.

Bu kol sponsorluğu AC Milan takımının oynadığı tüm maçlarda yer alacak. Formadaki sponsorluk dışında taraftar kripto para ticaret ortaklığı için de anlaştı. Bu ticaret ortaklığına göre AC Milan taraftarları BitMEX tarafından hazırlanan ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

AC Milan BitMEX ile kol sponsorluğu için anlaştı!

ACM token fiyatı bu haber yazılırken 10.1 dolar olarak kayıtlara geçti. ACM token hem Binance borsasında hem de Chiliz.net adresinden alınıp satılabiliyor. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.