90W hızlı şarj destekli oyun telefonu: Lenovo Legion

90W hızlı şarj destekli oyun telefonu: Lenovo Legion

ABONE OL 

Lenovo akıllı telefon pazarına açıldıktan sonra hali hazırda üretimine devam ettiği oyun amaçlı dizüstü bilgisayar serisi Lenovo Legion isminde oyun telefonu üretmeye başlıyor. Lenovo Legion isminde oyun amaçlı akıllı telefonu 90W hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Gücünü Snapdragon 865‘den alması beklenen oyun telefonunun dünyanın en hızlı şarj edilebilir telefonu olması hedefleniyor. 90W hızında şarj desteği sağlaması beklenen akıllı telefon dünyada bir ilk olacak.

Oppo’nun 65W SuperVOOC 2.0 teknolojisine sahip olan akıllı telefonu piyasada yerini alıyor. Ayrıca Xiaomi 100W, Vivo 120W hızlı şarj teknolojilerine test etmeye başladı. Ancak bunlar hala test aşamasında olacağı için Lenovo bu konuda lider konuma yerleşecek. Daha önceki raporlarda 55W hızlı şarj desteği sağlaması beklenen Lenovo Legion telefonunun 90W ile lider olması hedefleniyor.

Oppo‘nun 65W desteği SuperVOOC 2.0 teknolojisi ile 4.000 mAh bataryayı yarım saat içerisinde şarj edebiliyordu. Lenovo Legion‘un bu süreyi bir hayli kısaltması bekleniyor. Lenovo Legion‘un bataryası hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak 5.500 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.