8. nesil iPad tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

8. nesil iPad tanıtıldı! İşte özellikleri

8. nesil iPad tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

ABONE OL 

Apple şirketinin bilgisayarlardan daha güçlü ve hızlı olarak tasarladığı, özelleştirilmiş A12 Bionic yongalı 8. nesil iPad cihazı tanıtıldı.

8. Nesil iPad Özellikleri

Apple Event ile bugün şirketin birçok ürünü tanıtıldı ve ürünlerin içerisinde birçok ürün öne çıktı. Yeni iPad, şimdiye kadar geliştirilmiş en hızlı ve en güçlü tablet olarak tanıtıldı. iPad için tasarlanan özel yongada 6 çekirdeğe sahip bir CPU, 4 çekirdeğe sahip bir GPU ünitesi bulunuyor. Bu özellikler sayesinde yeni model, en çok satan Windows dizüstü bilgisayarlardan 2 kat, en çok satan Android tablet modellerinden 3 kat daha hızlı bir yapıya sahip olacak.

8. nesil iPad

Pil ömrünün 1 gün olduğu açıklanan yeni tablet, klavye ve Apple Pencil desteğine sahip olacak. 10,2 inçlik retina ekranla benzersiz bir deneyim sunmak isteyen şirket, yeni nesil iPad için uygun bir fiyat sundu.

8. Nesil iPad Fiyatı!

Yeni tableti eğitim için satın alanlar 299 dolar, şahsi olarak satın almak isteyenler 329 dolar fiyat ödeyecek. Bu fiyat TL’ye çevrildiğinde güncel kurla 2239 TL ve 2464 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir