510 bin dolar işlem ücreti ödeyen şirket belli oldu!

işlem ücreti

510 bin dolar işlem ücreti ödeyen şirket belli oldu!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde yaklaşık olarak 200 dolarlık bir Bitcoin transferi gerçekleştiren bir yatırımcı 510 bin dolarlık işlem ücreti ödemişti. Bu yatırımcının bir kripto para şirketi olduğu ortaya çıktı.

510 Bin Dolarlık İşlem Ücretini Ödeyen Bir Şirket Çıktı

Kripto para piyasasında geçtiğimiz günlerde bir Bitcoin transferi gündeme gelmişti. Bu transferde 0.07 Bitcoin gönderimi yapılmış ve 19.82 Bitcoin‘lik işlem ücreti ödenmişti. 510 bin dolarlık işlem ücreti için Bitcoin madencilik şirketi açıklama yapmış ve transferi gerçekleştiren kişinin başvuru yapmasını beklediklerini ifade etmişti.

O transferi gerçekleştiren yatırımcının bir kişi değil şirket olduğu ortaya çıktı. BUSD geliştiricisi olan bilinen Paxos şirketinin bu transferi gerçekleştirdiği ve gerekli başvuruyu madencilerle kurduğu açıklandı.

Bitcoin transfer ücreti

Ne Olmuştu?

Bitcoin transferi gerçekleştirmek isteyen bir Bitcoin yatırımcısı cüzdanında bulunan 19.89 Bitcoin’i farklı bir cüzdana göndermişti. Ancak bu transferde bir ilk yaşandı ve 0.07 Bitcoin‘i karşı cüzdana geçmişti.

Geriye kalan 19.82 Bitcoin ise işlem ücreti olarak ödenmişti. Yaklaşık olarak 510 bin dolara tekabül eden bu işlem ücreti kripto para piyasasında ödenen en yüksek ücret olmuştu.. İlgili Bitcoin transferini onaylayan madencilik şirketi ise yaptığı açıklamada yapılacak itiraz beklediklerini açıklamıştı.

İtiraz gerçekleşirse 3 gün içerisinde geri ödeme yapacaklarını açıklayan şirket, itiraz gelmezse Bitcoin‘lerin Bitcoin madencilerine dağıtılacağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir