3 boyutlu yazıcıyla iPhone 15 serisinin kalıpları çıkarıldı!

iPhone 15 serisi

3 boyutlu yazıcıyla iPhone 15 serisinin kalıpları çıkarıldı!

ABONE OL 

Bu yılın eylül ayında duyurulacak olan iPhone 15 serisiyle ilgili yeni bir görüntü daha ortaya çıktı. Bu görüntüde 3 boyutlu yazıcıyla basılmış iPhone 15 serisi yer alıyor.

iPhone 15 Serisi 3 Boyutlu Yazıcıyla Basıldı

Apple, bu yıl iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkacak. Seriye dair bugüne kadar birçok sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntıların arasında 3 boyutlu yazıcı ile basılmış iPhone 15 serisinin kalıpları da eklendi.

Seri yine 4 modelden oluşacak ve yine ekran boyutu olarak aynı boyutlarla karşımıza çıkacak. iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Max modellerinde Dinamik Ada‘nın da yer alacağı biliniyor.

iPhone 15 Serisi Ultra ile Karşımıza Çıkabilir

Apple, bu yılın eylül ayında iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Seride birçok özelliğin değişmeyeceği ancak işlemci ve RAM tarafından değişikliklerin olması bekleniyor.

TrendForce haberine göre Apple bu yıl ilk defa Ultra isimli bir model ile karşımıza çıkabilir. Pro Max ismiyle bildiğimiz ve serinin en güçlü modelin isminin Ultra olarak değişebileceği iddia ediliyor.

Ayrıca Pro ve Pro Max (Ultra) modellerinde RAM seçeneğinin tıpkı depolama seçeneği gibi sunulabileceği de gelen sızıntılar arasında yer alıyor. Yani dilerseniz 6 GB, dilerseniz 8 GB RAM kapasitesine sahip bir model seçebileceksiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir